HARUN TEKİN ANKARA POLİSİYESİ’NDE

‘Mor ve Ötesi’nin solisti Harun Tekin, Star TV’de ekrana gelecek “Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi” adlı dizide rol alacak.Tekin, Aşk-ı Memnu’nun Nihal’i Hazal Kaya’nın canlandıracağı Berna’ya âşık olacak..

Magazin

HARUN TEKİN ANKARA POLİSİYESİ’NDE “Mor ve Ötesi” grubunun solisti Harun Tekin, sahnelerden dizi setlerine transfer oldu. İlk kez oyuncu kimliğiyle seyirci karşısına çıkacak Tekin, Star TV'de önümüzdeki haftalarda ekrana gelecek “Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi” adlı dizide rol alacak. Dizinin kadrosunda sürpriz birçok isim dikkati çekiyor. Başrollerde Erdal Beşikçioğlu, Ayça Varlıer, Canan Ergüder, Ege Aydan ve Seda Bakan var. Behzat Ç. karakterine Erdal Beçikçioğlu can verecek.

Nihal'in dönüşü...
'Aşk-ı Memnu'nun Nihal'i Hazal Kaya da bu polisiye diziyle ekrana dönüyor. “Genco” dizisiyle başladığı ekran macerasında 'Aşk-ı Memnu'yla birlikte yıldızı iyice parlayan Kaya, Behzat Ç.'nin kızı Berna'yı canlandıracak. Hazal Kaya'nın hayat vereceği Berna karakterine, Harun Tekin'in canlandıracağı Alp âşık olacak. Berna, babasıyla Alp'in arasında kalacak.
Dizinin kadrosunda “Var Mısın Yok Musun” ve “Survivor” adlı yarışmalarla tanınan Hakan Hatipoğlu da var. Hatipoğlu, diziye polis rolüyle dahil oldu. Erdal Beçikçioğlu'nun eşi Elvin Beşikçioğlu da dizide rol alacak. Genel yönetmenliğini Serdar Akar'ın yaptığı dizinin senaryosu ise Ercan Mehmet Erdem ve Emrah Serbes'e ait.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: