HASTANEYE KALDIRILDI!

ÇANAKKALE´nin Bozcaada İlçesi´nde, film çekimi hazırlıkları sırasında rahatsızlanan Cem Özer, hastaneye kaldırıldı. Özer´in beyin damarlarında daralma olduğu tespit edildi.

Magazin

HASTANEYE KALDIRILDI! Abdullah Oğuz´un yönetmenliğini yaptığı `Sıcak' adlı filmin sualtı çekimlerinin hazırlığı için, dün (çarşamba) öğle saatlerinde Bozcaada´nın Akvaryum Mevkii´nde rol arkadaşı Ebru Akel ile birlikte, Burçak Dalış Okulu´nun eğitmenleri gözetiminde tüple 12 metre dalan Cem Özer, dışarı çıktıktan yaklaşık yarım saat sonra rahatsızlandı.

Ellerinde, ayaklarında uyuşma ve halsizlik şikayetiyle, ambulansla Bozcaada Devlet Hastanesi´ne kaldırılan ve vurgun yediğini iddia eden Özer, tedaviye alındı. Ancak, Özer´in vurgun yediğine ilişkin herhangi bir bulguya rastlanmadı.

Taburcu edilen ve akşam saatlerinde Bozcaada´da film setindeki arkadaşları ile birlikte yemek yiyen Özer, bugün (perşembe) saat 10.00 sıralarında tekrar rahatsızlandı. Özer, aynı şikayetlerle bu kez önce feribotla Ezine´nin Geyikli Beldesi´ne, oradan da ambulansla Çanakkale Devlet Hastanesi´ne götürülüp tedaviye alındı.

Tomografisi ve MR´ı çekilen Cem Özer´in beyin damarlarında daralma olduğu, buna bağlı olarak da kan dolaşımı bozukluğuna rastlandığı bildirildi.
hurriyet.com.tr


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: