Hatem Yavuz'dan Ivana hakkında şok iddia!

Ivana Sert'e evlilik teklifi eden iş adamı Hatem Yavuz'dan şok iddia. "Bir ilişki test edeceğim olmazsa sana geri dönerim"

Magazin

Hatem Yavuz'dan Ivana hakkında şok iddia! Ivana Sert'e yazdığı evlilik teklifi mektubu ile magazin dünyasında adını duyuran iş adamı Hatem Yavuz tüm bilinmeyenleri Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programına anlattı. İşte Hatem Yavuz'un samimi açıklamaları;

'Yurdal ve Ivana Sert ile eski arkadaşız'

Yurdal Sert ile gençliğimden itibaren arkadaşım. Yurdal Sert ile birbirimize arabalarımızın anahtarlarını verecek kadar samimiydik. Buraya gelme sebebim, kamuoyuna kötü biri olarak lanse edilmem.

'İlişkimiz 2 yıl önce başladı'

İvana ile 2 yıl önce sevgili olduk. Skandal bizi şöyle yakınlaştırdı; Herhangi bir niyet yoktu, çünkü evliydi. Ben de oralı değildim. Ne zaman şeytanca bir plan kurdular ve beni piyon olarak kullandılar. Yurdal Sert’in ailesi boşanma davasından önce 'İvana’dan çek elini' dedi ben de yaptığım yatırımlar karşılanırsa kabul edebileceğimi söyledim. 'Tamam' dediler. Masraflarımı istediler. O dönem İvana ile aramızda hiçbir şey yoktu. Sonra ise bu sözleri için benden özür dilediler ve iş devam etti.

'Kötü adam olarak gözteridim'

Yurdal Sert’i Bodrum’da kadınlarla görünce ise 'Tamam' dedim. O olay olmasa evlilikleri devam ederdi. Ben komplo kurmuşum, video ve fotoğraflar çekmişim. Evliliğin bitmesinde kendimi sorumlu görmedim ve savcılığa gittiğim gün piyon olduğumu anladım. Amaç İvana'yı yıkmaktı. Mal paylaşımından muaf tutmaktı. Ben piyon olduğumu fark ettim, çünkü amaç İvana’ya para vermeden boşanmaktı. Yuva yıkan bir adam zannediliyorum. Beni kamuoyu yanlış tanıyor kötü adam olarak gösterildim.

'Ivana'yı Angelina Jolie gibi yapacaktım'

Ivana ile Yurdal'ın sosyal çevrelerini çok beğenmiyordum. Ivana'nın doğum gününde herkes hediye verirken ben zarf verdim. Zarfın içerisinde bir Van bileti vardı. 2500 kıyafet yollamıştım. Ivana'yı Angelina Jolie gibi yapmak istedim.


'İlişkimiz Kenya'da netlik kazandı'

İlişkimiz Kenya’da başladı. İvana'nın çocuğu ve benim çocuğum kardeşten öteler.

'Ivana ilişkimiz duyulsun istemedi çünkü...'

İvana’nın popülaritesi arttıktan sonra paranoyaklaşmaya başladı. Benim onunla olan ilişkimi söyleyeceğimi düşünüyordu. Türkiye'de özgür olamayız, Hazır değiliz bu ilişkiye, bu ülkeden ayrılalım dedi.

'Ivana bana 3 ay önce evlilik teklifi etti'

Ivana bana 3 ay önce 'Sakin bir hayat istiyorum, evlenelim' dedi. Sonrasında aramız bozuldu. Evllilik teklifini yazdığım zaman kavgalıydık.


'Ivana'ya dünden beri aşık değilim'

Dünden beri Ivana’ya aşık değilim. Seviyorum onu ama dünden beri değişti. Ivana ile Sinan Akıman'ın arkadaş olduklarını düşünmüştüm. Ivana'yı takip ettim. Çocuğunu bile görmeden Sinan Akıman'ın arabasına bindi ve bir gün sonra motosikletle eve döndü.

'Bir ilişki test edeceğim olmazsa sana geri döneceğim'

Ivana bana, Sinan Akıman ile olan ilişkisi için; Özgürlüğümü buldum, ben birini buldum, onu deneyeceğim, test edeceğim, olursa sana döneceğim dedi ve çok ağladım. Kesinlikle kabul etmem. Bu bir namus meselesi.
Evlilik teklifi sonrasında cevap olarak 'Ben sana göstereceğim' dedi. Demek bu fotoğraflarmış göstereceği ben de ona bye bye dedim.

Bunlarda ilginizi çekebilir: