Hatice-Aylin Coşkun tartışması takipsizlikle sonuçlandı!

Aylin Coşkun, 17 Mart'ta Bostancı Gösteri Merkezi'nde verdiği konserin ardından Hatice'nin kendisine 'Sinsirella' demesinin üzerine şikayette bulunmuştu.

Magazin

Hatice-Aylin Coşkun tartışması takipsizlikle sonuçlandı! Şarkıcı Aylin Coşkun, sanat camiasındaki arkadaşlarından destek göremediğini belirterek sosyal medyada dert yakınmış, bunun üzerine Hatice 'Sinsirella' gibi ithamlarla dolu bir çıkış yapmıştı. Coşkun, Hatice'nin bu paylaşımlarının ardından savcılığa başvurarak, Hatice'den şikayetçi oldu.

Aylin Coşkun: Savaşa hazırım

Aylin Coşkun: Savaşa hazırımBaşlatılan soruşturma kapsamında ifadesine başvurulan Hatice, "Konserine gitmediğim için tahrik içerikli mesajlar paylaştı. Yaşanan tartışma sonrası ben de karşı göndermede bulundum" şeklinde konuştu. Savcılık, Hatice'nin söylediği sözlerin eleştiri ve ifade özgürlüğü kapsamında kaldığını beyan ederek, Aylin Coşkun'un şikayetinin takipsizlikle sonuçlanmasına karar verdi.

AYLİN COŞKUN KARAKOLA ÇEKİLDİ

AYLİN COŞKUN KARAKOLA ÇEKİLDİYılın kavgasına ilginç benzetme!

Yılın kavgasına ilginç benzetme!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: