Hatice ile Seda Akgül'ün havuz savaşı!

Şarkıcı Hatice, çektiği bikinili videolarını Seda Akgül'ün taklit ettiğini ileri sürerek ünlü sunucuya sosyal medya hesabı üzerinden sert eleştirilerde bulundu.

Magazin

Hatice ile Seda Akgül'ün havuz savaşı! Geçtiğimiz günlerde tanga bikinisiyle havuz ve sörf tahtalı videolarını paylaşan 39 yaşındaki şarkıcı Hatice, fit vücuduyla herkesi kendine hayran bırakmıştı.

Hatice sosyal medyayı salladı!

Hatice sosyal medyayı salladı!Sunucu Seda Akgül de bikinisiyle havuza atlarken çekilen fotoğraflarını sosyal medya hesabına yüklemişti.

Bir gazetede yer alan haber küpürünü paylaşan Hatice, "Programda türkücü Hatice der, aşağılayıcı uslup kullanır. 10 yıldır pop yapıyorum. Sanatçı ile şarkıcı arasındaki farkı bilme sonra gel de beni taklit et, çektiğim videoyu ve pozu taklit et. Pes artık Seda Akgül. Biz yapınca gündem olmak diyorsun da ablam yaşındaki sen yapınca ne oluyor bu durum. Hatırlarsan bir programda fiyatını arttırmaya çalışıyor diye kötü bir üslup kullanmıştın. Sanırım kıskanmışsın. Tayyar abi süpersin. Photoshop’un kralını yapmış abla" notunu yazdı.


Hatice'nin bu sert sözlerine, Seda Akgül sessiz kalmadı.

Aynı haber küpürünü paylaşan Seda Akgül, 'Bu fotoğrafta hiç fotoshop yok. Atlayışımı çok beğendiğim için paylaştım. Hatice’nin pozuyla da ilgisi yok ama ona benzettiyseniz çok teşekkür ederim. Hem yaşça büyüğüm, hem de taş gibi kadın' şeklinde karşılık verdi.


Seda Akgül'den bikinili paylaşımlar!

Seda Akgül'den bikinili paylaşımlar!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: