HATİCE ŞENDİL VE BURAK SAĞYAŞAR AŞKI TAM GAZ!

Güzel oyuncu Hatice Şendil ve Burak Sağyaşar’ın Karadağlar dizisinde başlayan aşkları dolu dizgin devam ediyor.

Magazin

HATİCE ŞENDİL VE BURAK SAĞYAŞAR AŞKI TAM GAZ! Güzel oyuncu Hatice Şendil ve Burak Sağyaşar’ın Karadağlar dizisinde başlayan aşkları dolu dizgin devam ediyor. Dizileri geçtiğimiz sezon ekrana veda etse de ilişkilerine son sürat devam eden Hatice Şendil ve Burak Sağyaşar çifti Etiler’de görüntülendi. Arkadaşlarıyla birlikte çay keyfi yapan ünlü çiftin üzerindeki eşofmanlar dikkat çekti.

Hatice Şendil ve Burak Sağyaşar çifti mekandan çıkışta soruları yanıtladı. Spordan çıkıp arkadaşlarıyla buluştuklarını söyleyen ünlü çift ‘Gecce sporu mu’ sorusuna “Evet” dedi. ‘Yeni projeler var mı’ sorusuna Burak Sağyaşar “Görüşmeler var ama şuanda netleşen bir şey yok” derken; Hatice Şendil “Sürpriz diyelim. Hep beraber görürüz” diye yanıt verdi.

İlişkileri de sorulan Hatice Şendil ve Burak Sağyaşar çifti “Her şey yolunda. İlişkimiz çok güzel devam ediyor” dedi.
Burak Sağyaşar “Bu güzel ilişki evliliğe gidecek mi” sorusunu duyunca panikledi. Hızla aracına yönelen Burak Sağyaşar “Evlilik için daha erken” dedi. Hatice Şendil ise bu soruya sessiz kaldı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: