Hatice Teyze sabunları ile yenilenme zamanı!

Yeni yılda tazelenmenin en natürel halini Hatice Teyze’nintamamen doğal, şifa dolu sabunları ile yaşayacaksınız…

Kadın

Hatice Teyze sabunları ile yenilenme zamanı! Güzelliği için doğal ürünlerden asla vazgeçmeyenler, hem cildim hem de saçlarım doğal bir bakımla sağlığına kavuşsun diyenler… Hatice Teyze’nin her biri titizlikle hazırlanan tamamen doğal sabunları ile artık bu mümkün. Tarihte soyluların gençlik iksiri olarak kullandıkları ve kutsal ürün olarak kabul ettikleri saf zeytinyağı ile üretilen Hatice Teyze sabunları, doğal olmanın yanı sıra birçok cilt problemine de çözüm getiriyor. Mandalina, biberiye, defne, aloevera, lavanta, çikolata, vanilyagibi birçok çeşidi bulunan Hatice Teyze sabunları, cilt ve saç bakımında eşsiz etkileri ile yeni yıla yenilenerek girmek isteyenleri mucizevi bir bakıma alıyor.

Hatice Teyze Kahveli-Haşhaş Tohumlu Peeling Sabunu:


Kahve özü, cildi sıkılaştıran ve selülit görünümünü azaltan etkileriyle kadınlarınkurtarıcısı…Soğuktan yıpranan cildi, ölü derilerden arındırma görevini üstlenen haşhaş tohumuyla benzersiz bir peelingdeneyimi yaşayacak ve yeni yıla canlanmış bir ciltle gireceksiniz.

Eşek Sütü Sabunu:


E vitamini ile çok yüksek miktarda amino asit, vitamin A, B1, B6, D, E gibi mineralleri de barındıran eşek sütü, zengin içeriği ile cildi tazeleyerek ulaşmak istediğiniz bebeksi cilde kavuşmanızı sağlar. İçerdiği doğal retinol ile yaşlanmayı geciktirerek ciltteki kırışıklıkları giderir.

Mandalinalı Sabunu:

Mandalina yağının sakinleştirici özelliği ile birleşerek, cildi güçlendirir. Gözeneklerin açılmasını sağlayan yağıyla sivilce ve akneleri yok eder. Yağlı ciltlerde gerdirme ve yağ salgısını dengelemede faydalı olduğundan her mevsim kullanıma uygundur.

Hatice Teyze Bıttım Sabunu:


Birçok insana yabancı gelen bıttım, Güneydoğu Anadolu bölgesinde yetişen yabani fıstığın olmamış halidir ve güzellik dünyasının gizli kahramanlarındandır. Bu özel sabun bıttım yapraklarıyla hazırlanıyor ve tamamen doğal. Egzama, akne, sivilce, kaşıntı, yara gibi sorunlara iyi geliyor, tedavi etkisi gösteriyor. Gözenekleri açarak, cildi derinlemesine temizliyor. Hatice Teyze Bıttım Sabunu, bu yıl sevdikleriniz için vazgeçilmez bir hediye olmayı hak ediyor.

Hatice Teyze Defne Sabunu:


Tarihte ölümsüzlüğü simgeleyen defne ağacının yağı, doğal sızma zeytinyağı ile karıştırarak hazırlanıyor ve içindehiçbir katkı maddesi bulunmuyor. Cilde hızla nüfus eden defne sabunu tıraş öncesi cildi rahatlatıyor, tıraş sırasında tamamen doğal bir köpük gibi kullanılarak kolaylıkla sakalların kesilmesine yardımcı oluyor, ardından da cildi ferahlatarak, gözenekleri sıkılaştırıyor, tamamen sağlıklı ve pürüzsüz bir görünüm kazandırıyor.Yeni yılda erkek arkadaşına ne alacağını bilemeyenlere ise sağlıklı bir hediye alternatifi sunuyor.

En doğal yöntemlerle ve her biri mevsiminde seçilen, taze içeriklerle hazırlanan Hatice Teyze sabunları, kendisi kadar sevdiklerini de düşünüp yeni yılda en sağlıklı hediyeyi vermek isteyenleri onlinesatış yapılan www.haticeteyze.com adresinde ve Bodrum’daki mağazasına bekliyor…

Bunlarda ilginizi çekebilir: