HATİCE'DEN MÜTHİŞ FRİKİK!

Türkücü güzel Hatice eşi Ramiz Özbay’dan boşandıktan sonra geccelere hızlı bir dalış yaptı... Verdiği frikiklerle gözlere hitap eden Hatice, bir açıldı pir açıldı..

Magazin

HATİCE'DEN MÜTHİŞ FRİKİK! Geçtiğimiz günlerde eşi Ramiz Özbay’dan olaylı bir şekilde boşanarak magazin basınında uzun süre yer alan güzel şarkıcı Hatice, geccelere aktı. Gecce hayatının en popüler mekanlarından olan Longtable’da yapılan partiye Hatice bir kız arkadaşı ile katıldı..

Gözlere şenlik.. Ayrılık sonrası kız kıza takılmaya başladığını belirten seksi türkücü 'Ramiz ile çok kavga ediyorduk bu ayrılık ikimize de yarada bundan sonra evleneceğim kişi hakkında daha seçici olacağım' dedi. Gecceye seksi ve ateş kırmızısı bir mini kıyafet ile katılan Hatice güzelliği ile bütün dikkatleri üzerine çekerken yeni bir albüm çalışması içinde olduğunu da belirtti. Daha sonra evine gitmek için arabasının yolunu tutan Hatice, arabaya binerken de gözlere hitap edip, frikik vermeyi ihmal etmedi.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: