Hatice'nin gözyaşları!

Podyumda kalça gösterme hareketiyle sosyal medyayı sallayan Hatice yapılan eleştirilere dayanamadı. Gözyaşlarını tutamayan şarkıcı, adeta sinir krizi geçirdi.

Magazin

Hatice'nin gözyaşları! Podyumda kalça gösterme hareketiyle sosyal medyayı sallayan Hatice ile modacı Muammer Keteci arasında süren polemik giderek alevleniyor. Son olarak Ketenci, "Hatice'ye asla izin vermedim. Ben resmen kullanıldım. Yazıklar olsun. Hatice'nin yaptığı üçkağıtçılık" demişti.

Ünlü modacının bu sözleri Hatice'ye soruldu. Yapılan eleştirilere dayanamayan Hatice sinir krizi geçirdi ve gözyaşlarına boğuldu.

İşte Hatice’nin açıklamalarından satır başları…

Annem bana şunu söyledi, ‘senin iyi dediğin adam bu mu kızım? Bu adam seni yerden yere vuruyor!’ Ben Muammer’in söylediklerini duyunca şoke oldum. Beni defileye çağıran sen, kıyafeti benim için tasarlayan sen… Defileye çıkmadan önce provalarda ‘bu hareketi ben defalarca yapacağım’ dedim halde gülerek ‘sen yaparsın delisin’ diyen sen… anlamıyorum Muammerin çıkışını!

‘Seni gebertirim de öyle bir şey yapma’ böyle şeyler söylemedi bana böyle bir şey yok. Muammer bir kendine gel, rica ediyorum. Susuyorum diye haksız değilim bunu çok iyi biliyorsun. Ama sen artık kıvırıyorsun yapma ne olur. Güzel bir iş oldu bunun sen de kaymağını yiyorsun ben de… ‘Yıktın geçtin ortalığı’ diyen adam gitti, beni ezmeye çalışan yerden yere vuran bir adam çıktı ortaya.

Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: