Hatice'ye 'Ahlaksız' teklif!

Son günlerde adını sıkça duyduğumuz şarkıcı Hatice Nişantaşı'nda bir AVM'de arkadaşlarıyla yemek yedikten sonra muhabirlerle sohbet etti.

Magazin

Hatice'ye 'Ahlaksız' teklif! Hatice, son olarak Instagram'da paylaştığı fotoğrafla magazin gündeminde yer aldı. Paylaştığı fotoğrafta 'karın içeri göğüs dışarı' yorumları yapılınca şarkıcı Hatice açıklama yapmıştı. Spor salonunda paylaşım yapan Hatice, "Siz uyurken ben sporda gözlerimi açıyorum" diyerek sitem etmişti.

"KARIN İÇERİ GÖĞÜS DIŞARI" POZU OLAY OLDU!Şarkıcı Nişantaşı'nda arkadaşlarıyla yemek yedikten sonra muhabirlerle sohbet etti.

Muhabirlerin üzerindeki kürk ile ilgili sorularına "Kürk bana eski sevgilimden kaldı. Her yeri gerçek değil sanırım. Hayvanseverler kızmasın lütfen' dedi.


Öte yandan güzel şarkıcı, son dönemde sosyal medyada yaşanan taciz ve çirkin tekliflere kendisinin de çok sık maruz kaldığını belirtti.

Hatice, "Bir sürü mesaj yazanlar var. Dubaili bir iş adamı yazmıştı ve bana utanmadan 100 bin dolar teklif etti. 'İki gün buyurun misafirim olun' dedi.

"İfşa edeceğim"

Tacizlerden bunaldığını belirten Hatice, "Devamlı isim değiştirerek yazan sapıklar da var. Onlarda devam ederlerse yakında ifşa edeceğim. Beni başkalarıyla karıştırmasınlar." diyerek sert çıktı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: