HATIRLAMAK BİLE İSTEMEDİĞİ ANLAR

Renkli ışıkların altında yaşayan ünlüler, hayatlarını etkileyen, kimi zaman da utandıran hatırlamak dahi istemedikleri anılarını anlattı.

Magazin

HATIRLAMAK BİLE İSTEMEDİĞİ ANLAR Pop müziğin güçlü sesi Işın Karaca, iki yıl önce geçirdiği trafik kazası yüzünden uzun süre boyunluk taktığını bu yüzden de hatırlamak dahi istemediğini söyledi. Karaca uzun süre arabaya binemediğini hâlâ arabaya binerken tedirgin olduğunu belirtti.

ALTINA KAÇIRMIŞ

Ekranların komik çocuğu Alp Kırşan ise ilkokul ikinci sınıfta okul müsameresinde bir kızla yaptığı valsi unutmak istiyor. Vals yaparken altına kaçırdığını söyleyen Kırşan, utancından birkaç gün okula gidememiş.

YALAN HABER

Köpeği trafik kazasında ölen ünlü balet Tan Sağtürk, basında köpeğin ölümüne kendisinin neden olduğu yönünde çıkan haberleri hatırlamak dahi istemiyor.

PLATONİK AŞKI

Seray Sever ilkokulda bir çocuğa platonik aşık olduğunu ve hislerini sevdiği çocuğa söyleyen arkadaşını dövdüğü günü unutmak istiyor. Sever "O dönem için büyük rezaletti. O anıyı silmek isterdim" dedi.

Oyuncu Deniz Uğur eşi İsmail Hakkı Sunat'ın öldürüldüğü günü unutmak istiyor. Uğur, "O dönem iğnelerle ayakta durabildim. Güçlü bir iradeyle o acının üstesinden gelebildim" dedi.

EN YAKIN DOSTU

Menekşe ile Halil dizisinin başarılı oyuncusu Sedef Avcı arkadaşıyla arasında geçen dargınlığı hatırlamak dahi istemiyor. Çocukluk arkadaşıyla arasının açıldığını söyleyen Avcı, dostuyla ilişkilerinin hiçbir zaman eskisi gibi olmadığını söyledi.

Şebnem Özuzcan-Bugün
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: