HAVAALANI KARIŞTI

Albümü çıktıktan sonra dinlenmek için Maldivler'e giden pop star Tarkan yurda döndü.

Magazin

HAVAALANI KARIŞTI Albümü çıktıktan sonra dinlenmek için Maldivler'e giden Tarkan dün yurda döndü. Sevgilisi Bilge Öztürk'le uçaktan inen Tarkan'ın çevresi pasaport kontrolünden geçer geçmez hayranları tarafından sarıldı. Bu sırada şarkıcıyla fotoğraf çektirmek isteyen bazı kadın yolcular pasaportlarını poliste unuttu.

Polis, bir çok kadın yolcuyu pasaportunu alması konusunda uyarmak zorunda kaldı. Tarkan, tatil boyunca denize girip, güneşlendiğini belirterek, 'Yaklaşık 1.5 yıl süren yoğun bir çalışmanın ardından bu tatil bana ilaç gibi geldi. Yeterince dinlendim, tatilin keyfini çıkardım' dedi.

Hava muhalefeti nedeniyle ertelenen imza gününün 25 Ocak Cuma günü yapılacağını belirten Tarkan, albümüne yönelik olumlu eleştirilere teşekkür etti. Tarkan, 'Bu albümün içindeki eserlerin dinledikçe kıymetinin anlaşılacağına inanıyorum. Nitekim eleştiriler de bu yönde olumlu. Bu da beni mutlu ediyor' diye konuştu.


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: