HAWAI'DE HAZIRLANIYOR!

Çağla Kubat, 2009 yılında 6 ayaktan oluşan Dünya Rüzgar Sörfü Şampiyonası'na Hawaı'nin Mauı adasında hazırlanıyor.

Magazin

HAWAI'DE HAZIRLANIYOR! Kriz nedeniyle sponsor bulamayan Çağla'ya sporcusu olduğu Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım yardım eli uzattı.

2 Kasım'dan beri Hawai Maui Adası'nda sıkı bir antrenman programı uyguladığını belirten Kubat, şöyle konuştu: “ABD Kayak Milli Takımı'nın koçu Scott Sanchez ile çalışıyorum. Her gün sabahtan 2 saat bisiklet, ardından 2 saat sörf ve 1.5 saat kara antrenmanı yapıyorum. Anladım ki, Türkiye'de ben hiç antrenman yapmamışım. Aralık ayının ortasına kadar çalışmalarımı burada sürdüreceğim. 2009 Dünya Şampiyonası Kore, Venezuela, Avusturya, İspanya, Kanarya Adaları, Türkiye'deki 6 ayaktan oluşacak. Dünya Şampiyonası'nda bu yıl iddialıyım. Dereceye girmek istiyorum. Şubat ayına kadar burada kalıp çalışmalarımı sürdürmek istiyorum, ama maddi imkansızlıklar nedeniyle aralık ayının ortasında Türkiye'ye döneceğim. Desteklerinden dolayı büyük başkan Aziz Yıldırım'a teşekkür ediyorum.


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: