HAYAL EDİLEN GİŞE: 10 MİLYON KİŞİ

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin önceki akşam ekrana gelen bölümünde ’Muro’ filminin tanıtımını yine Muro yaptı. Film için hayal edilen rakam: 10 milyon

Magazin

HAYAL EDİLEN GİŞE: 10 MİLYON KİŞİ Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin önceki akşam ekrana gelen 49. bölümünde Muro filminin tanıtımı Muro-Çeto-Yıldırım üçlüsünün diyaloğuna yansıdı. Polat Alemdar’ın elindeki Muro, Çeto ve Yıldırım, arabada giderken Muro filminin konusu olan senaryoyu dillendirdiler. Muro, Polat’ın elinden kurtulup hapisten de sağ çıkarsa ne yapacağını anlattı. 'Köyüme döner evlenirim' diyen Muro, filmdeki senaryoyu özetledi ve devrim hayalini köyden başlatarak gerçekleştirmeyi hayal etti. Hayallerinde olan rakamı söyledi.. Çeto ve Yıldırım, liderleri Muro’ya takılırken film için beklenen izleyici sayısı da telaffuz edildi. Yıldırım, '10 milyon gelir mi?' diyerek hayallerinde olan rakamı ifade etti. Muro ise, '10 milyon nedir oğlum, 10 milyon benim bir hareketime bakar' diyerek oldukça iddialı konuştu. Çok iddialılar.. Muro’nun filmin tanıtımında da çok kullanılan ’Nalet olsun içimdeki bu insan sevgisine’ ifadeleri ise, yine Muro’nun ağzından 'İçinde insan sevgisi olan herkes gelse bunu da aşar' denilerek filmin iddiası ortaya kondu. Bakalım, dün vizyona giren Muro filmi gişede beklenen başarıyı yakalayabilecek mi?
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: