Hayat Sevince Güzel'in 6. bölümünde neler olacak?

Algı Eke ve Öykü Çelik'in başrol oynadığı "Hayat Sevince Güzel" dizisi 6. bölümüyle 25 Temmuz Pazartesi saat 20:00'de ekrana gelecek.

Dizi Galeri

Hayat Sevince Güzel'in 6. bölümünde neler olacak? "Hayat Sevince Güzel" 6. bölüm konusu;

Savaş’ın Zarife’ye aşkını ilan ettiğine tanık olan Barış, derhal harekete geçer. Zarife’ye, Savaş’ın sevgisinin sahte olduğunu, kendisinin ise onu gerçekten sevdiğini söyler. Zarife ise ne Savaş’a ne de Barış’a inanmaktadır.

Zarife, iki aşığı beklemedikleri bir soruyla karşı karşıya getirir: “Niye benim peşimdesiniz siz? Ya da şöyle sorayım... Neyin peşindesiniz siz?!” Savaş ve Barış, Zarife’nin kalbini kazanmak istiyorlarsa, sorunun yanıtını bulmalı ve aşklarını ispatlamalıdırlar.

Barış içinse durum daha karmaşıktır; aşkından önce güvenilirliğini kanıtlamalı, Zeynep düğümünü çözmelidir. Zarife’yi elde etmeyi kafasına koymuş olan Ömer, Rüstem Ağa’dan aldığı akılla harekete geçer. Tam Savaş ve Barış işleri yoluna koydu derken, her şey tepetaklak olur.

Emine ise Samet’le ilgili bir gerçeği öğrenir ve yıkılır. Acaba Osman’a olan aşkı, kandırılmış olmanın hayalkırıklığını telafi edebilecek midir?


İşte yeni bölümden kareler;

Fotoğraflar için tıklayınız...

Hayat Sevince Güzel 6. bölüm 1. fragmanı;

Video yüklenemedi...Hayat Sevince Güzel 6. bölüm 2. tanıtımı;

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: