HAYATA DÖNDÜ!

Tiroid kanseri tedavisi gören Helin, 'kurşun odası' denilen bir odada tek başına 1 hafta geçirdi. Zor bir dönemi atlatan Helin Avşar, dün taburcu oldu

Magazin

HAYATA DÖNDÜ! Annesi Emral Avşar'ın vefatıyla yıkılan Helin Avşar, bu olayın üzerinden çok geçmeden yine şok edici bir haberle ikinci kez yıkıldı. Tiroid kanseri teşhisi konulan Helin, geçtiğimiz ay ciddi bir operasyon geçirmişti.

Özel bir hastanede tedavi gören Helin Avşar'a doktoru ameliyatın ardından 'atom tedavisi' yapılmasını şart koştu. Helin Avşar, geçtiğimiz hafta da bu zorlu tedavi sürecine başladı. Helin, Özel Maslak Acıbadem Hastanesi'ndeki özel bir odada tam 1 hafta boyunca yattı. Helin Avşar, bu süre boyunca kimseyle görüşmedi.

Soluğu evinde aldı

Her yanı kurşun kaplı olan odada 1 hafta boyunca kalan Helin Avşar, bol bol su içerek özel bir diyet uyguladı. Zorlu geçen ve 'radyoaktif iyot tedavisi' de denilen bu dönemi atlatan Helin Avşar, dün taburcu olur olmaz hemen evine gitti. Bu arada Helin Avşar'ın kaldığı ve 'kurşun odası' da denilen bu deniz manzaralı özel odada; hastanın tek başına vakit geçirebilmesi için her ayrıntı düşünülüyor. Uydu kanallarını içeren bir televizyon sisteminin ve DVD'nin bulunduğu odada hasta dilerse internete girebiliyor, kitap okuyor ya da örgü örebiliyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: