Hayata emek verenlerin hikayesi...

2010 yılında yayınlandığı Güney Kore’de fenomene dönüşen “Bread, Love and Dreams” adlı TV dizisi, Abdullah Oğuz ve Evren Oğuz yapımcılığında, ANS Prodüksiyon tarafından uyarlanarak “Aşk Ekmek Hayaller” ismi ile 8 Aralık Pazar 20.00’de Show TV’de yayına başlıyor.

Magazin

Hayata emek verenlerin hikayesi... Abdullah Oğuz’un aynı zamanda genel yönetmenliğini üstlendiği dizinin Türkiye uyarlamasını “Bir Kadın Bir Erkek”, “Emret Komutanım” ve “Bir Dilim Aşk” gibi dizilerin yazarı Ali Alper Erze kaleme alıyor. Yönetmenliğini “Gümüş”, “Lale Devri” ve “Genco” gibi dizilere imza atan Kemal Uzun'un, sanat yönetmenliğini ise, bu yıl Altın Portakal’da en iyi sanat yönetmeni ödülüne layık görülen Selda Çiçek’in yaptığı “Aşk Ekmek Hayaller” isimli dizi Hayata emek verenlerin hikayesi’ni ekranlara taşıyacak.

“Aşk Ekmek Hayaller”, hem konusu hem de uzun yıllar sonra oyuncu olarak kamera karşısına geçen Müjde Ar ile Berna Laçin, Burak Hakkı, Sinan Tuzcu ve İrem Altuğ’un yanında Barış Hacıhan, Furkan Andıç, Deniz Baysal ve Ayça Eren gibi genç yetenekleri içinde barındırdığı kadrosu ile tüm dikkatleri üzerine çekecek.

“Bread, Love and Dreams”, Güney Kore’de son 10 yılın en yüksek izlenme oranına ulaşmıştır. Dizinin tüm oyuncuları bu dizi ile şöhrete kavuşmuş, dizi bittikten sonra ise Güney Kore’de neredeyse yas ilan edildiği günlerce konuşulmuştur.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: