HAYATIMA FORMAT ATTIM

Sevda Demirel eski hatalarından ders aldığını ve yeni albümünde soyadını kullanmak istemediğini söyledi.

Magazin

HAYATIMA FORMAT ATTIM Sevda Demirel döndü! En son 2004'te bir albüm çıkaran Demirel yeni albümü 'Uyanma Vakti' ile müzik dünyasına kesin dönüş yaptığını söyledi.

Bir radyo programına katılan Demirel çarpıcı açıklamalar yaptı: 'Hayatıma yeni bir format attım. Geçmişimi silmek istiyorum. Gençlik aklımla yanlış işler yaptım. Çıplak pozlar verdim. Bunları silmek mümkün değil ama ben hayatımda temiz bir sayfa açtım. Yaptıklarım yanlıştı. Kendimle hesaplaşıyorum. Şimdi amacım, şöhret dünyasının kötü getirilerini özellikle genç kızlara anlatmak.'

Dört yıldır Londra'da yaşayan Demirel, hatırlanacağı üzere yıllar önce Hande Ataizi ve Cem Davran'ın programına konuk olmuş, tartıştığı Ataizi'ne okkalı bir tokat atmıştı. Demirel bu tokatı da andı: 'Program banttandı. Hande isteseydi o görüntüleri sildirebilirdi, demek ki yayınlanması onun da işine geldi.'YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: