HAYATIMDA KİMSEYLE DARGIN KALMADIM!

Ünlü şarkıcı Nilüfer, 'Kayahan'la konser verip barışacaklar' iddialarını yalanladı ama 'Kırgınlıkları tamir edebilirsek barışabiliriz' dedi..

Magazin

HAYATIMDA KİMSEYLE DARGIN KALMADIM! Ünlü şarkıcı Nilüfer, önceki gün Filiz Akın'ın sunduğu ve Habertürk'te ekrana gelen 'Filiz Akın'la Hafta Sonu Sohbetleri' adlı programa konuk oldu. Baltalimanı'nda yapılan çekimlerde Filiz Akın'ın sorularına samimiyetle cevap veren Nilüfer, çekim sonrası basın mensuplarının sorularını da yanıtladı. Özellikle son günlerde Kayahan ile yaşadığı tartışmayla ilgili konuşmaktan çekinen ve program sırasında '1980'li yıllarda Kayahan'la çok güzel bir işbirliğimiz oldu. Onun şarkıları benim sesime yattı. Halk beğendi. Bu müzik birliği çok güzeldi ama bitti' diyen Nilüfer, 'Birlikte konser verip barışacaklar' şeklindeki iddiaları da şöyle yanıtladı: 'Kırgınlıklar var elbette. Bunları tamir edebilirsek barışabiliriz. Konser teklifine sıcak bakmıyorum. Hayatımda hiç kimseye
dargın kalmadım.'

'ÖLÜM KORKUSU VAR'
Yeni albüm çalışmalarını sürdüren Nilüfer, bomba diye tabir edilen hit şarkı seçmekte zorlandığını belirtti ve 'Bombaları yakaladığım zaman albüm çıkartacağım' ifadesini kullandı. Nilüfer, Akın'ın 'Yaşlanma korkun var mı?' şeklindeki sorusuna ise 'Hayır yok ama bende ölüm korkusu var' karşılığını verdi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: