'HAYATIMDA PARA BABASI BİRİ OLMADI'

Tuğba Ekinci, kendisiyle aynı programa çıkmak istemeyen Asuman Krause'ye sert cevap verdi.

Magazin

'HAYATIMDA PARA BABASI BİRİ OLMADI' "Beni kıskanmalarına gerek yok. Benim hayatıma yön veren para babası bir erkek olmadı..."Asuman Krause'nin, Tuğba Ekinci'nin de konuk olduğunu öğrenip TV stüdyosunu apar topar terk etmesi büyük bir kavganın kapısını araladı. 'O Şimdi Asker' şarkısıyla büyük çıkış yapan Tuğba Ekinci, müzik sektöründe rakipsiz olduğunu belirterek, kıskanıldığı için bu tür davranışlara maruz kaldığını söyledi.

KENDİNİZE BAKIN

Ekinci şöyle devam etti: "Herkesin on yılda vermediği ödün kalmamış. Kafam çok iyi çalıştığı için üç yılda Nazan Öncel'le düet yapabilecek seviyeye geldim. Çıkacak albümümde de herkes bunu görecek. Üç yılda adımı hiçbir şekilde duyurmadım. Herkes kendisine baksın. Benim hayatıma yön veren para babası bir erkek olmadı. Ben her zaman erkeklerimin hayatına yön verdim."

ZEKAMLA YAPTIM

Bugüne kadar tek başına ayakları üzerinde duran tek sanatçı olduğunu belirten Tuğba Ekinci, "Başkalarının beni kıskanmasına hiç gerek yok. Zaten ben onlara göre bambaşka bir yerdeyim. Bizim sektörde şimdiye kadar tek başına ayakları üzerinde duran tek tipim. Tek kadınım. Kendi zekâmla kendi birikimlerimle yapıyorum her şeyi" diyerek meslektaşlarını topa tuttu.

Bugün
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: