"Hayatımı cehenneme çeviremem"

Bugünlerde Flower adını taşıyan 181 parçalık makyaj ürünleri koleksiyonunu Amerika'da satışa çıkarmanın heyecanını taşıyan ünlü oyuncu Drew Barrymore, People Dergisi'ne özel hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

Kadın

"Hayatımı cehenneme çeviremem" Eşi Will Kopelman'a her gün biraz daha aşık olduğunu belirten güzel oyuncu, "Geçtiğimiz akşam uzun uzun Will'i seyrettim ve ‘Eğer bu adam benim kocam olmasaydı, şu anda tanıştığım biri olsaydı, onu tavlamak için her şeyi yapardım' dedim. Will, muhteşem bir adam" dedi.

Geçtiğimiz eylül ayında anne olan Barrymore, kızı Olive'e hamile olduğu dönemde aldığı kiloları henüz verememiş olmanın kendisini hiç rahatsız etmediğini söyledi ve ekledi: "Zayıflamaya çalışıyorum ama bunu takıntı haline getirenlerden değilim. Bikini sezonunda plajlarda nasıl görüneceğim umurumda bile değil! Biri bana bakıp ‘Ne kadar zayıflamış' diyecek diye aç gezerek hayatımı cehenneme çeviremem."

[url=]foto[/url]
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: