Hayatımın Aşkı'nın 9. bölümünde neler oldu? 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Pazar akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanan Hayatımın Aşkı dizisi 9. bölümü ile ekranlara geldi. 9. bölümün ardından Hayatımın Aşkı dizinin 10. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı.

Dizi Galeri

Hayatımın Aşkı'nın 9. bölümünde neler oldu? 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Başrollerinde Hande Doğandemir ve Serkan Çayoğlu'nun yer aldığı 'Hayatımın Aşkı' dizisi Pazar akşamı 9. bölümü ile ekranlara geldi.

Hayatımın Aşkı dizisinin 9. son bölümünde neler oldu?

Demir’in “balo geccesine katılıp ilk dansı biz yapacağız” demesi üzerine Gökçe’yi heyecan bastı. Bir yandan bunun gerginliğini yaşarken, diğer yandan harıl harıl vals öğrenmeye çalıştı.. Olanları izleyen Ayça’nın da balo geccesi için farklı planları vardı.

Hayatımın Aşkı 9.Bölüm - Çok Güzel Olmuşsun!

Video yüklenemedi...
Ünlü moda tasarımcısı Azize Hanım, yeni koleksiyonunun tanıtımı için Demir ile anlaştı. Defile organize edildi ve organizasyondan Gökçe sorumlu oldu. Gökçe sorumluluğun altından, ailesinin de yardımıyla kalkmayı başardı. Bu sırada babasının yazdığı bir mektubu tesadüf eseri okuyan Demir gözlerine inanamadı. Kaan ve Duru’nun nefret ilişkisi farklı bir boyuta ulaştı. İkili arasında yakınlaşma başladı.

Hayatımın Aşkı'nda Gökçe ve Demir'in ilk dansı:

Video yüklenemedi...HAYATIMIN AŞKI DİZİSİNİN 10. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: