Hayatımın Aşkı'nın ilk fragmanı

Romantik bir aşk hikayesini ekrana getirmeye hazırlanan “Hayatımın Aşkı” çok yakında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor.

Dizi Galeri

Hayatımın Aşkı'nın ilk fragmanı Kanal D ekranlarında yayınlanacak ve başrollerini; Hande Doğandemir, Serkan Çayoğlu, Berk Hakman, Zeynep Eronat, Zafer Algöz, Sadi Celil Cengiz, Avni Yalçın, Ayşegül İşsever, Deniz Barut, Seda Türkmen, Murat Parasayar, İlay Erkök, Gizem Terzi ve Yonca Evcimik’in paylaştıkları yepyeni dizisi “Hayatımın Aşkı”nın ilk fragmanı dün akşam yayınlandı.

Merakla beklenen dizinin çekimleri tüm hızıyla devam ederken, yayınlanan ilk fragman internet ve sosyal medyada büyük beğeni kazandı.

Güçlü oyuncu kadrosu ile yayın hayatına merhaba demeye hazırlanan dizinin genel hikayesi şöyle;

Gökçe, reklam ajansında çalışan hiç evlenmemiş bir kızdır. Bütün arkadaşları evlenmiş ya da evlenecek olan Gökçe’nin bu durum artık canına tak etmiştir. Uçarı kaçarı yoktur. Kendisine bir sevgili yapacaktır ve o adam da Ajansın sahibi Demir olacaktır. Demir’e giden yolda Gökçe’nin müttefiki Kaan’dır. Hayatının aşkını bulmak için çıkılan bu zor yolda Gökçe, Demir ve Kaan hiç tahmin etmedikleri maceralar yaşayacaklardır.

İLK FRAGMAN

VİDEO İÇİN TIKLAYINIZ...

Bunlarda ilginizi çekebilir: