HAYATIMIZI SATIYORUZ...

Bir TV programına katılan Nurgül Yeşilçay çarpıcı açıklamalarda bulundu..

Magazin

HAYATIMIZI SATIYORUZ... Bir TV programına katılan Nurgül Yeşilçay ünlü isimlerin bir anlamda kendi hayatlarını sattığını söyledi
'7Kocalı Hürmüz' filmi ile gündemde olan Nurgül Yeşilçay, önceki gün 'Kafa Dengi' programına konuk oldu. Oyuncunun, inanırlılığını yitirmemek adına özel hayatını saklaması gerektiğini ifade eden Yeşilçay, "Kendimi biraz sakladığımı düşünüyorum" diye konuştu.

FİKRİNİ BİLMESİNLER
Çok fazla ortalıkla olmanın izleyiciye rolünü inandırmak açısından tehlikeli olduğunu ifade eden Yeşilçay sözlerini şöyle sürdürdü: "Bence izleyicinin senin fikirlerini bilmesi daha tehlikeli. Bir seyircin varsa ünlüsün. Senin de fikirlerine birileri 'güzel' ya da 'çirkin' diyor. Saçına, başına, bilmem nerene yorum yapıyor. Televizyonun başında oturuyor ve sen bu yüzden para kazanıyorsun zaten. Aslında çok basit bir mantık var. Sen de hayatını satıyorsun."
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: