HAYATININ AŞKI EVLENMEK İSTİYOR MU?

Hayatının aşkını buldun; yarın evlenelim dese evlenirsin. Peki ya o da senin gibi evliliğe hazır mı?

Magazin

HAYATININ AŞKI  EVLENMEK İSTİYOR MU? Büyük ihtimalle erkek arkadaşın seninle ileriye dönük bir ilişki yaşamak istediğini belli edemedi. Ama sen onun hareketlerinden, ilişkinizi bir adım ileriye götürmek isteyip-istemediğini anlayabilirsiniz!

İşte seninle ciddi düşündüğünü gösteren davranışlar:

Ailenle tanışmak istiyor

Ailenle tanıştırmak istediğini duyduğunda panik olmadıysa veya daha da iyisi kendisi tanışmak istediğini sölediyle; seninle bir ömür geçirmek istiyor demektir. Erkekler genellikle kız arkadaşlarının ailesiyle tanışmaktan çekinir. Ailenizle tanıştırma fikrini duyduğu anda moralini bozuluyorsa, sizinle ciddi bir adım atmaya hazır değil demektir.

Gelecekle ilgili konuşuyor

İkinizin içinde olduğu seyehat planları yapıyor mu? Bir şey satın alırken sadece kendi ihtiyaçlarını mı düşünüyor; ortak masraflar mı çıkarıyor? Geleceğe yönelik planlarında sen de varsan, senin ihtiyaçlarını da düşünüyorsa, planlarını ikiniz üzerine kurduysa uzun soluklu bir ilişki sizi bekliyor demektir. Genellikle erkekler ilişkisini düşünmek yerine, Cuma günleri ne yapacağını düşünür. Sevgilin bu durumu 'aştıysa' artık resmileşme yolunda ilerleyen bir ilişkiniz var!

Senin ihtiyaçlarına öncelik veriyor

En bencil erkek bile doğru kadını bulduğunda paylaşmayı öğreniyor! Eğer dünya erkek arkadaşının çevresinde dönüyorsa, hiç durma, koşarak uzaklaş! Onun sorunları onun ihtiyaçları, onun beğendikleri, onun istedikleri... Sen istemeden senin ihtiyaçlarını hissedip karşılıyorsa ileriye dönük düşünüyor demektir.

Seninle 'her şekilde' zaman geçirmeyi seviyor

Şehvetli günler geride kaldı ve erkek arkadaşın sıkılmaya mı başladı? Seninle öpüşmenin dışında sinemaya gitmekten, gezmekten ve yemek yapmaktan keyif alıyorsa doğru adamı bulmuşsun! Çünkü artık erkeklerin beyninin çoğu seks üzerine çalışıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: