HAYATININ KİTABI TV DİZİSİ OLACAK

'GEİSHA BY SERENGİL' ADLI BİR TASARIM FİRMASI KURAN SEREN SERENGİL: 'HAYATIMI ANLATTIĞIM KİTABI DİZİ YAPIP, BAŞROLÜNDE OYNAYACAĞIM.'

Magazin

HAYATININ KİTABI TV DİZİSİ OLACAK Uzun zamandan beri ortalarda görünmeyen Seren Serengil, yeni sezonda televizyon projelerine ağırlık vereceğini söyledi. Önceki gün katıldığı bir programda, hem 'Geisha By Serengil' adlı markası, hem de ekrana yönelik çalışmalarını anlatan Serengil şu bilgileri verdi:

'Hayatımı anlattığım 'Nefret' adlı kitabımı dizi yapacağım. Başrolde ben oynayacağım. Anneme de kendisini oynaması için teklif götürdüm ama kabul etmedi. Onun yerine Fatma Girik ya da Nebahat Çehre'nin oynamasını istiyorum. Ayrıca önümüzdeki sezon 'Yeniden Barışalım' adlı bir televizyon programım olacak.' Geçtiğimiz yıl kurduğu 'Geisha By Serengil' adlı tasarım firmasında, işlerin iyi gittiğini belirten Serengil, 'En büyük arzum Roberto Cavalli'yle çalışmak' dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: