Hayatınızı değiştirmek için yer değiştirin!

Etrafımız hayatından sıkılanlar dolu… Ama kaç kişi çözüm üretmek için çaba gösteriyor bu tartışılır.

Kadın

Hayatınızı değiştirmek için yer değiştirin! Etrafımız hayatından sıkılanlar dolu… Ama kaç kişi çözüm üretmek için çaba gösteriyor bu tartışılır. Çünkü hayattan sıkılmak korku ve tembellikle ortaya çıkıyor. Hal böyle olunca yerinden kıpırdamayanlar da sıkılmaya mahkûm olarak ve yerlerinde sayarak kalıyor.

Oysa yaşadığınız alanı değiştirmeniz sizi bambaşka mutluluklara, yeni maceralara ve tanışmalara götürebilir. Korkularınıza esir olduğunuz zaman bir adım ilerleyemez ve mutlu olamazsınız. Cesaret ayağa kalkmakla başlar.

Evinizi değiştirebilir, evinizin şeklini değiştirebilir, giyim tarzını hatta dinlediğiniz müzik tarzınızı bile değiştirebilirsiniz. Yeter ki değişime ve yeniliğe açık olun. Size açtığı kapılardan geçmek için adım atın ve harekete geçin. Gerisi çorap söküğü gibi kendiliğinden gelecektir. Her günü aynı ve fotokopi gibi yaşamak istemiyorsunuz ama değiştirmek için de hiçbir şey yapmıyorsunuz. Siz o zaman mahkûm oluyorsunuz. Hem de kendi cezanızı kendiniz kesiyorsunuz. Yapmayın! Kalkın ve bir ucundan başlayın.


YAZI: Kamuran Akdemir
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: