HAYDAR DÜMEN BEREN SAAT'E ATEŞ PÜSKÜRDÜ!

Dr. Haydar Dümen, Beren Saat’in sevişme sahnesinde aralarına yastık koydukları açıklamasına cevap verdi: O zaman sen sanatçı değilsin!

Magazin

HAYDAR DÜMEN BEREN SAAT'E ATEŞ PÜSKÜRDÜ! Cinsellik konusunda Türkiye'nin sayılı doktorları arasında sayılan Haydar Dümen, sanata da el attı!

Habertürk'te Hülya Avşar'ın programına konuk olan Dümen; sinema, dizi veya tiyatrodaki öpüşme sahneleriyle ilgili olarak oyuncuların yaptıkları yorumlara, 'etkilendim', 'etkilenmedim' tarzındaki açıklamalara kızdığını, söyledikleri her şeyin sanata ve sanatçıya olan güveni zedelediğini ifade etti.

Beni ilgilendirmez!
Dümen, 'Aşk-ı Memnu'nun çok konuşulan sevişme sahnesiyle ilgili spekülasyonlar nedeniyle Beren Saat'e de ateş püskürdü. Dümen "Sen, bana sanatçı olarak 'aramıza yastık koyuyoruz' dersen; bu baştan sona müstehcen bir deyimdir. Niye yastık koyuyorsunuz kardeşim, sen sanatçısın... Demek ki senin beynin başka, bedeninin alt tarafı başka yerde ki, araya yastık koyuyorsun. O zaman sen sanatçı değilsin" diye konuştu. Dümen, yapılan konuşmaların Türk sanatına dinamit koyduğunu söyledi. (Televizyon Gazetesi)
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: