Hayırsever Cemile Garan

Hayırsever Cemile Garan'ın, babası Dr. İhsan Sami Garan ve annesi Afife Garan anısına yaptırdığı Anaokulu’nun açılışı törenle gerçekleştirildi...

Yaşam

Hayırsever Cemile Garan Açılışa; hayırsever Cemile Garan, oğulları Ali ve Ömer Karacan, kızı Cemre Birand ve ailesiyle birlikte, İstanbul Vali yardımcısı Ahmet Hamdi Usta, Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu, Üsküdar Kaymakamı Mustafa Güler, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Üsküdar Belediye Başkan Vekili Meclis Üyesi Emel Ersoy, TOGEMDER Başkanı Saadet Gülbaran, İstanbul il Milli Eğitim Müdürü Yardımcısı Mehmet Nezir Eryarsoy, Ümraniye ilçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Gökçimen, Ümraniye İlçe Emniyet Müdürü Hüseyin Göllüce, vatandaşlar, veliler ve öğrenciler katıldı..


Açılış konuşmalarında; Bağışçı Cemile Garan, “Bugün benim için çok mutlu bir gün. Bu mutlu günü yaşamamıza yardımcı olan TOGEMDER’e teşekkür ederim”, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, "Bugün açılışını gerçekleştirdiğimiz bu anaokulu çok güzel bir okul. Başta Cemile Garan Hanımefendi olmak üzere, Garan ailesine bu hizmetten dolayı belediye başkanı olarak şükranlarımı arz ediyorum” ve İstanbul Vali Yardımcısı Ahmet Hamdi Usta da, "Bu okulun yapımında bağışta bulunan Cemile Garan Hanımefendi’ye, TOGEMDER’e, Ümraniye Kaymakamı’na ve Ümraniye Belediye Başkanı’na teşekkür ederim” dediler.


Ana okulu, Ümraniye Belediyesi’nin tahsis ettiği arsa üzerine, hayırsever Cemile Garan'ın bağışlarıyla, TOGEMDER ile birlikte yaptırıldı.


Konuşmaların ardından İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından eğitime yaptıkları katkılardan dolayı, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, TOGEMDER Başkanı Saadet Gülbaran ve bağışçı Cemile Garan’a teşekkür plaketi takdim edildi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: