HAYKO CEPKİN İDDİALARA CEVAP VERDİ!

Hayko Cepkin'in İzmir konserinde çekildiği iddia edilen ve internette dolaşan ilginç görüntüleri sonrası ünlü rock'çı kendini savundu.

Magazin

HAYKO CEPKİN İDDİALARA CEVAP VERDİ! İzmir'de 29 Ekim'de verdiği konseri sırasında seyircilerden birinin kamerasıyla çektiği görüntülerde, bir izleyiciye yumruk atıp sonra da "Bunu tanıyor musunuz? Alın onu içeri. Yukarı alın bunu, gitmesin" dediği görülen Hayko Cepkin, dövdüğü kişinin etraftakileri taciz ettiğini söyleyerek kendini savundu.

KİMSE ÜSTÜN DEĞİL
Sabah'ın haberine göre Cepkin, "Dikkat ederseniz orada 'Herkes eşit!' diye bağırıyorum. Bunun bir sebebi var. Benim canlı performansımı sergilediğim sırada, sahne önünde kendisine adeta protokol masası kurdurmuş ve özel bir alan açmış bir izleyici vardı. Bu izleyici konser hareketlendikçe sahneye gelen, dans eden, eğlenen diğer izleyicileri rahatsız etti. Eliyle koluyla tacizde bulundu. İzleyici tacizlerini sözlü ve hareketli olarak bana karşı da sürdürdü.

Bir süre müzisyen arkadaşlarımızla işimize devam ettik ama sonra bu tacizler tahammül sınırımı aştı ve bu olay gerçekleşti. Bu kişi şehrin ileri gelenlerinden birinin oğlu olduğunu iddia etti. Herkesten bir üstünlüğü olduğunu düşünmüş ki kendisine bir masa kurdurmuş. Ben de buna fazlasıyla sinirlenip bu tepkiyi verdim." dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: