Hayranından Berkay’a görülmemiş teklif!

Meleklerin Aşkı dizisinin Yağmur'u Berkay Hardal’ın Ayşe isimli bir hayranı, Karaköy’deki bir binanın duvarını oyuncunun devasa fotoğrafıyla kaplattı. Aşkını dile getiren hayran, yakışıklı oyuncuya evlenme teklifinde bulundu.

Magazin

Hayranından Berkay’a görülmemiş teklif! Şu sıralar “Meleklerin Aşkı” dizisiyle göz önünde olan Berkay Hardal, genç kızların gönlüne taht kuran yakışıklı oyunculardan. Oynadığı dizilerin yurt dışında yayınlanmasıyla ünü ülke sınırlarını aşan Hardal, dünyanın dört bir yanında geniş bir hayran kitlesi edindi.

Ve o hayranlardan biri, hazırladığı sürprizle yakışıklı yıldıza büyük şaşkınlık yaşattı. Ayşe isimli hayran, Karaköy'deki bir binanın dış cephesine Berkay Hardal'ın devasa bir fotoğrafını astırdı. Çılgın hayran, o fotoğrafın üzerine “Berkay sana aşığım, seni çok seviyorum. Beyaz atlı prensim, benimle evlenir misin? Ayşe Arabistan’dan.” yazdırdı.


Berkay Hardal, bu teklif karşısında şaşkınlığını gizleyemedi. Yakışıklı oyuncu, “Bu duvardan menajerime gelen e-mail’le haberdar oldum, çok şaşırdım. Hoşuma da gitti tabii ki. Böylesi sevilmek, garip bir his. Çok güzel şeyler bunlar. Teşekkür ediyorum Ayşe’ye.” sözleriyle duygularını ifade etti.

'Meleklerin Aşkı'nın reyting zaferi!

'Meleklerin Aşkı'nın reyting zaferi!Yağmur'un hayatı tehlikede!

Yağmur'un hayatı tehlikede!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: