HAYRANLA FOTOĞRAF ÇEKİMİNE YASAK

atv'nin "Kapalıcarşı" dizisinden İşler, nerede kullanılacağını bilmediği için hayranlarıyla fotoğraf çektirmediğini söyledi

Magazin

HAYRANLA FOTOĞRAF ÇEKİMİNE YASAK "Kapalıçarşı" dizisinde, herkesin büyük beğenisini kazandınız. Erkan Can ve Olgun Şimşek özel hayatınızda da sıkça görüştüğünüz insanlar. Bir araya gelmeyi siz mi istediniz?

Haberimiz yoktu. Aslında Kapalıçarşı bir film projesiydi. Ancak sonradan diziye dönüştürülmesine karar verildi. Neredeyse on yıldır bu projeyi hayata geçirmeye çalışıyorduk.

Bu dizinin bu kadar sevilmesini nedeni ne?

Biraz Ertem Eğilmez'in yaptığı filmleri andırıyor. 1970'leri, Türk sinemasının güzel olduğu dönemleri anımsatan bir dizi.

Çoğunlukla"kötü adamı" oynadınız. Ancak son projelerinizde hep iyi ve uysal rollerdesiniz.

Bu benim tercihim değil. Çünkü biz genellikle seçen taraf olmuyoruz; seçilen tarafız. Karakterleri biz yaratmadığımız için bize "Yapar mısınız" diye soruyorlar. Sadece arka arkaya aynı karakterleri canlandırmamaya çalışıyorum, o kadar...


Sizinle fotoğraf çektirmek isteyen insanlara bir sınırlama getirdiğinizi duydum. Doğru mu?
Artık kimin ne olduğu karıştığı için, o fotoğrafın ne olacağını bilmiyorum. Nereye gideceğini veya nerede kullanılacağını bilmediğim için çektirmiyorum. Kendimi korumak için böyle davranmak zorundayım.

Sevgilinize nasıl zaman ayırıyorsunuz?

Sabah 6'da kalkıp öğlen 12'de sete giderken arada ne kadar görebiliyorsam o kadar görüyorum. Yapabileceğimiz bir şey yok. Az zamanda kaliteli zaman geçirmeye çalışıyoruz.

"BERRAK'I ELEŞTİRİRİM"

Sevgiliniz Berrak Tüzünataç da oyuncu. Onu eleştirir misiniz?

Tabii ki eleştiririm. Seven insan eleştirmeli zaten. Sevmediğim adamı niye eleştireyim. Konuşuyoruz. Tabii ki hem yaptığımız işlerle ilgili hem hayatla ilgili olarak görüşlerine saygı duymuyorsa daha az görüşürsün.

Evlilik planlarınız var mı?

Bilmiyorum, hiç düşünmüyorum böyle şeyleri ama belli olmaz ki. Bakacağız. Zaman gösterecek. Ayrıca bu tek başıma benim verebileceğim bir cevap değil. İki kişinin istemesiyle olur.

Zor biri misiniz?

Bilmiyorum ki... "Zorro" biriyim (gülüyor). Bunu bana söyleyen biri hiç olmadı mesela.

Romantik bir erkek misinizdir?

Duygusuz bir adam olsam bu işi yapamam ki. Tabi ki duygusalım, pek belli olmasa da...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: