HAYRANLARI ŞAHAN GÖKBAKAR'A SAHİP ÇIKTI

Ünlü oyuncu Zeki Alasya'nın geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda 'Recep İvedik' filmlerini ağır eleştirmesi, İvedik hayranlarını sinirlendidi. İvedik'çiler, Alasya'nın "Recep İvedik denilen aşağılık bir mahluk var" açıklamasının ardından, sanal alemde kazan kaldırdı.

Magazin

HAYRANLARI ŞAHAN GÖKBAKAR'A SAHİP ÇIKTI "BEN NE OLDUM" DİYE GEZİNİYOR
'Recep İvedik' filmlerini sürekli diline dolayan Alasya, geçtiğimiz aylarda da "O seriyi yapan çocuk 'Ben ne oldum' diye dolaşıyor ortada. Benzerlerini, belki de daha kötülerini yapacak maalesef" demişti. Şahan Gökbakar'ın canlandırdığı karakterin hayranları internetteki forumlarda; halkı bu kadar çok güldüren bir karakterin, böylesine sert bir şekilde eleştirilmesinin yanlış olduğunu savunuyor.

"ARTIK DEVİR DEĞİŞTİ İHTİYAR"
İşte 'Recep İvedik fanatiklerinin forum sitelerinde yaptıkları yorumlar:
Sanırım kendisinin filmlerden kazanamadığı parayı, Şahan kazandığı için zoruna gidiyor.
Şu bir türlü anlaşılamadı; 'Recep İvedik' sinema filmi değil; uzun metrajlı bir skeç... Yok "Bu nasıl bir filmmiş", yok "Aşağılıkmış." Bunlar saçmalık.
Kıskançlık en büyük günahlardandır Zeki Bey.
Devir değişti ihtiyar! Artık Recep İvedik her yerde... Ayrıca sen filmlerinde hep ahlak dersi mi veriyorsun? Seni de seviyoruz ama sadece filmlerdeki masum halinle...
Bayılıyorum 'Recep İvedik'e... Her bölümü diğerinden daha iyi oluyor. Kıskananlar çatlasın!
Zeki Alasya değerli bir usta ama bir gerçeği atlıyor. Artık onların zamanındaki gibi saf mahalle delikanlıları yok. Etrafta bir sürü 'Recep İvedik' var.
Bu çekememezliğin Zeki anlamı nedir?

Bunlarda ilginizi çekebilir: