Hazal Filiz Küçükköse'ye tazminat davası şoku!

Tuan Tunalı anlaşmalı olarak evliliğini sonlandırdığı eşi Hazal Filiz Küçükköse’ye gazetecilere konuşarak boşanma protokolündeki özel hayatın gizliliğiyle ilgili maddeleri ihlal ettiği için tazminat davası açtı.

Magazin

Hazal Filiz Küçükköse'ye tazminat davası şoku! Dizi setinde tanışıp 5 yıl önce nikah masasına oturan çift, geçtiğimiz Nisan ayında anlaşmalı boşanma kararı almıştı. Tuan Tunalı ile Hazal Filiz Küçükköse, 11 maddeden oluşan bir boşanma protokolü düzenledi ve anlaşmalı boşanmak için aile mahkemesine başvurdu.

Hazal Filiz Küçükköse ile Tuan Tunalı boşandı!

Hazal Filiz Küçükköse ile Tuan Tunalı boşandı!Anlaşmalı boşanma taahhüdüne göre taraflar karşılıklı olarak birbirinden mal rejiminin tasfiyesine yönelik alacak, yoksulluk nafakası ve maddi manevi tazminat talep etmedi. Aile mahkemesi 11 Nisan'da evlilik birliğinin temelinden sarsıldığını gerekçe göstererek Tuan Tunalı ile Hazal Filiz Küçükköse'yi tek celsede boşadı.

Boşanmadan kısa süre sonra Küçükköse, hakkında gündeme gelen aldatma iddialarını basın yoluyla reddederek açıklamada bulundu. Küçükköse, boşanmalarına dair de açıklamalar yaptı. Durumu anlaşmalı protokolün ihlali olarak değerlendiren oyuncu Tunalı da boşandığı eski eşine protokoldeki gizlilik anlaşmasını ihlal ettiği gerekçesiyle asliye hukuk mahkemesinde 100 bin dolarlık maddi manevi tazminat davası açtı.

Hazal Filiz Küçükköse: Aşka kapılarımı hiç kapamadım!

Hazal Filiz Küçükköse: Aşka kapılarımı hiç kapamadım!Tunalı avukatı aracılığı ile mahkemeye sunduğu dilekçede, "Taraflar protokol gereği boşanma davası ile ilgili olarak ve boşanma davasının içeriğini oluşturan konularda konuşmama ve gizlilik kararı almışlardır. Yine protokolün 9. maddesi hükmü gereği gizlilik kararını ihlal eden taraf diğer tarafa 100 bin dolar cezai şart ödemekle yükümlü kılınmıştır. Davalı boşanmanın gerçekleşmesinden 3 gün sonra, basın aracılığı ile boşanma hükümlerine ve taraflar arasında daha önce gerçekleşen ve basına yansıyan olaylar hakkında açıklamalarda bulunmuş ve davacının kişiliğini zedeleyici durumların ortaya çıkmasına sebebiyet vermiştir" dendi.

Hazal Filiz Küçükköse iddiaları ti'ye aldı!

Hazal Filiz Küçükköse iddiaları ti'ye aldı!

Bunlarda ilginizi çekebilir: