Hazal Kaya açıkladı: Evet hamileyim!

Ali Atay'la evli olan Hazal Kaya, Instagram'da hamile olduğu yönünde çıkan haberleri doğruladı. 3 aylık hamile olduğunu söyleyen oyuncu, "Hassas dönemler olduğu için önceden paylaşma istemedik" itirafında bulundu.

Magazin

Hazal Kaya açıkladı: Evet hamileyim! Hazal Kaya 6 Şubat'ta 5 yıldır aşk yaşadığı Ali Atay'la dünya evine girmişti. Güzel oyuncunun hamile olduğu dedikoduları kulaktan kulağa yayılmıştı. Ardından Kaya'nın 'Bizim Hikaye' dizisinde canlandırdığı 'Filiz' karakteri de dizide hamile kalınca iddialar artık basına yer almaya başlamıştı.

Hazal Kaya'dan hamilelik itirafı!

Hazal Kaya'dan hamilelik itirafı!
ÖNCE YALANLADI!

Güzel oyuncu önce çıkan bu haberleri yalanladı ve hamile olmadığını söyledi. Ama kimseyi inandıramadı Son olarak geçtiğimiz gün magazin muhabirleri Nişantaşı'nda görüntüledikleri Hazal Kaya'ya "Doğum yaklaşıyor ne hissediyorsunuz?" diye sordu. Kaya, "Yok öyle bir şey siz uyduruyorsunuz" cevabını verdi.

Hazal Kaya'dan takipçisine ayar!

Hazal Kaya'dan takipçisine ayar!
"EVET HAMİLEYİM"

Bu haberin basında yer almasının ardından Hazal Kaya, Instagram hesabından bir açıklamada bulundu. Yanlış anlaşıldığını söyleyen oyuncu hamile olduğunu açıkladı. "Hassas dönemler olduğu için önceden paylaşma istemedik" diyen Kaya şu açıklamayı paylaştı:


Hazal Kaya hamile mi?

Hazal Kaya hamile mi?Hazal Kaya hedef yükseltti!

Hazal Kaya hedef yükseltti!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: