Hazal Kaya: Asla tatile gidemeden diziye başlamış mıyımdır?

Son olarak 'Bizim Hikaye' dizisiyle ekrana gelen oyuncu Hazal Kaya, önümüzdeki dönem bir projeyle hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yeni dizisi için daha önce saçlarını boyatan Kaya, yoğun çalıştığını, "Sizce ben 'Çok yorgunum abi deli gibi tatil yapıp, bütün kış yatacağım!' deyip asla tatile gidemeden diziye başlamış mıyımdır?" sözleriyle ifade etti.

Magazin

Hazal Kaya: Asla tatile gidemeden diziye başlamış mıyımdır? Adını Feriha Koydum, Aşk-ı Memnu gibi televizyona damga vuran yapımlarda boy gösteren Hazal Kaya, yeni projesi için saç rengini değiştirdi. Başarılı oyuncu, 2019 yılında oğlu Fikret Ali’yi kucağına aldıktan sonra ekranlardan uzak kalmıştı. Son olarak Bizim Hikaye dizisinde boy gösteren oyuncu, yeni projesiyle ekrana dönmeye hazırlanıyor.

SAÇLARINI BOYATMIŞTI

Daha önce proje için saçlarını boyatarak imaj değiştiren 30 yaşındaki oyuncu, Instagram hesabından yeni bir paylaşımda bulundu. Yoğun bir çalışma dönemine girdiğini belirten Hazal Kaya, gönderisinde, "Sizce ben 'Çok yorgunum abi deli gibi tatil yapıp, bütün kış yatacağım!' deyip asla tatile gidemeden diziye başlamış mıyımdır?" ifadelerini kullandı. Hazal Kaya’nın hayranları, oyuncunun fotoğrafına beğeni yağdırdı.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: