HAZAL KAYA: BEN BOYUMDAN ÇOK MEMNUNUM!

Hazal Kaya, partnerlerinin uzun boylu olmasından dolayı yaşadığı sorunlarla ilgili yapılan yorumlara cevap verdi.

Magazin

HAZAL KAYA: BEN BOYUMDAN ÇOK MEMNUNUM! Güzel oyuncu Hazal Kaya, hem iş, hem de özel hayatını Cosmopolitan dergisinden Ceylan Yeniacun'a anlattı.

Aşk-ı Memnu ve Adını Feriha Koydum dizilerinde partnerlerinin uzun boylu olmasıyla sıkıntı yaşayan güzel oyuncu, çekimlerde takoz kullanmasıyla gündeme gelmişti. Hazal Kaya bu yorumlarla ilgili olarak "Ben boyumdan çok memnunum. Yaptığım işin vücut ölçülerimle ilgili olduğunu düşünmüyorum. Önemli olan kendimi nasıl geliştirdiğim" açıklamasında bulundu.

Ayrıca Kaya, "Ben hep en ufaktım. Sınıfta da boyum kısa olduğum için en ön sırada otururdum. Ayrıca böyle olduğum için çok mutluyum çünkü ekranda çok iri görünebiliyorsunuz. 'Çok zayıf olmalıyım, ağzım, burnum şöyle olsun' gibi takıntılarım yok. Buralara takılırsam zaten bir problem var demektir" diye ekledi.

Yöneltilen günlük hayatında neler yaparsın sorusuna ise güzel oyuncu: "Boş zamanlarımda evde olmak ya da güzel bir yerde sevdiklerimle yemek yiyip sohbet etmek çok hoşuma gider. Fırsat buldukça ailemle vakit geçirmeye çalışırım" dedi. Ayrıca, dövmeyi çok sevdiğini belirten Kaya, "gerçekten dövmelerimi çok seviyorum eğer oyunculuk yapmıyor olsaydım şu an tüm vücudum dövme kaplı olurdu. Şuan Puzzle parçası, bardak ve Küçük Prens olmak üzere üç tane dövmem var" dedi.

Fotoğraflar:

Fotoğraflar:

Fotoğraflar:

Bunlarda ilginizi çekebilir: