Hazal Kaya hedef yükseltti!

Eski partneri Çağatay Ulusoy'dan sonra Hazal Kaya da Hollywood dünyasına adım attı. Güzel oyuncu, Hollywood yıldızlarının oyuncu koçu Lori Lively ile çalışmaya başladı.

Magazin

Hazal Kaya hedef yükseltti! Çağatay Ulusoy'un ardından ABD'deki dünyaca ünlü yetenek ajanslarından United Talent Agency ile sözleşme imzalayan Hazal Kaya da hedef büyüttü. 6 Şubat'ta hayatını 5 yıllık aşkı Ali Atay ile birleştiren 28 yaşındaki Kaya, geçtiğimiz aylarda gittiği ABD'de Hollywood dünyasına ilk adımını attı.

Hazal Kaya ile Ali Atay evlendi! Düğüne ünlü isimler akın etti!

Hazal Kaya ile Ali Atay evlendi! Düğüne ünlü isimler akın etti!Aralarında Angelina Jolie ve Johnny Depp'i de himayesinde bulunduran ajansla sözleşme imzalamakla kalmayan Hazal Kaya, birçok Hollywood yıldızının da oyuncu koçu olan Lori Lively ile çalışmaya başladı.

Daha önce de Çağatay Ulusoy'la çalışan ve yakışıklı oyuncuyu ABD'li birçok yapımcı ve yıldızla tanıştıran Lori Lively, Kaya'nın yeteneğine hayran kaldı. Çağatay Ulusoy da Lori Lively'den ders almıştı.

Bu arada dünyaca ünlü aktris Blake Lively'nin de ablası olan ve kardeşinin dünya çapında yakaladığı şöhretinde büyük pay sahibi olan Lori Lively, Ali Atay'la dünyaevine giren Kaya'yı da sosyal medyadan tebrik etmeyi ihmal etmedi.

(Kaynak:Takvim)

Beren Saat, Hazal Kaya'nın düğününe neden katılmadı?

Beren Saat, Hazal Kaya'nın düğününe neden katılmadı?Çağatay Ulusoy ile Duygu Sarışın'dan ilk kare!

Çağatay Ulusoy ile Duygu Sarışın'dan ilk kare!.

Bunlarda ilginizi çekebilir: