Hazal Kaya ile Ali Atay'dan itiraf!

"Ölümlü Dünya" isimli filmin galasında görüntülenen Hazal Kaya ile Ali Atay ilk kez birlikte röportaj verdi. Hazal Kaya asosyal olduklarını ve o sayede magazinden uzak durduklarını söyledi.

Magazin

Hazal Kaya ile Ali Atay'dan itiraf! Ali Atay'ın yönetmenliğini yaptığı "Ölümlü Dünya" filminin galası dün akşam yapıldı. Galaya Atay'ın sevgilisi Hazal Kaya da katıldı. Çift basın mensuplarının karşısına birlikte çıktı. Magazin muhabirlerinin "Neden birlikte görüntü vermiyorsunuz?" şeklinde sorduğu soruya Hazal Kaya, "Sosyal insanlar değiliz. Gecce hayatımız yok. Sizden kaçmıyoruz" cevabını verdi. Ali Atay ise, "İlişkilerimi gazetede görmeyi çok sevmiyorum. Kendi çapımda bir hayatım var" dedi.

Çifte "Sizi ortak bir projede görebilir miyiz?" diye de soruldu. Ali Atay, "Hazal'a teklif götüreceğim. Kabul ederse çok isterim" dedi. Hazal Kaya ise "Bu filmin fragmanını izleyince Ali'ye ben teklif ettim. Bir sonraki projesinde muhakkak yer almak istiyorum" dedi.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER:
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: