Hazal Kaya ile Burak Deniz arasında neler oluyor?

'Bizim Hikaye' dizisinin finalinin ardından paylaşımlar yapan Hazal Kaya ile Burak Deniz'in birbirlerinin fotoğraflarını paylaşmadığı dikkat çekti. Daha önce ikilinin sette tartıştığı iddia edilmişti.

Magazin

Hazal Kaya ile Burak Deniz arasında neler oluyor? 'Bizim Hikaye' dizisinin başrol oyuncuları Hazal Kaya ile Burak Deniz arasında soğuk rüzgarlar estiği bir süredir konuşuluyordu. İddiaya göre sette tartışıp birbirine küsen ikili ortak sahneleri dışında bir araya gelmemeye dikkat ediyordu. 'Bizim Hikaye' dün yayınlanan bölümüyle ekranlara veda etti. Hem Hazal Kaya hem de Burak Deniz, sosyal medya hesaplarından birer veda mesajı paylaştı. Hazal Kaya hemen hemen dizinin bütün oyuncuları ile fotoğraf paylaşırken, Burak Deniz ile olan hiç bir fotoğrafını sayfasına yüklemedi. Burak Deniz ise paylaşım için özellikle Hazal Kaya’nın olmadığı bir kareyi seçti.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: