Hazal Kaya’dan hamilelik pozu!

Anne olmak için gün sayan Hazal Kaya’dan hamilelik pozu geldi Güzel oyuncu paylaşımın altına yazdığı notla oğlunun ismini de açıklamış oldu: “Onlar bizi çekmeden, ben paylaşayım. Tanıştırayım; Fikret Ali”

Magazin

Hazal Kaya’dan hamilelik pozu! Oyuncu ve yönetmen Ali Atay ile oyuncu Hazal Kaya geçtiğimiz şubat ayında Mecidiyeköy’de bir otelde düzenlenen törenle dünya evine girmişti. 5 yıllık beraberliklerini nikah masasına taşıyan çifti düğün törenlerinde aileleri ve yakın dostları da yalnız bırakmamıştı. Evlendikten sonra hamile olduğu yönünde haberler çıkan ve haberleri yalanlayan Hazal Kaya daha sonra müjdeli haberi sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla duyurmuştu.

Bebek göründü!

Bebek göründü!Bebeğini kucağına almak için gün sayan Hazal Kaya'dan hamilelik pozu geldi. Ali Atay'la evli olan güzel oyuncu yaptığı paylaşımın altına yazdığı notta doğacak olan oğlunun ismini de açıklamış oldu. Kaya şöyle yazdı:

"Onlar bizi çekmeden, ben paylaşayım dedim. Tanıştırayım; Fikret Ali"


Hazal Kaya'dan Ali Atay'a...

Hazal Kaya'dan Ali Atay'a...Hazal Kaya'nın bebeği göründü!

Hazal Kaya'nın bebeği göründü!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: