Hazal Kaya'dan olay itiraf!

Geçtiğimiz şubat ayında 5 yıllık sevgilisi Ali Atay ile nikah masasına oturan 3 aylık hamile Hazal Kaya, sevgililik sürecinde hayranlarının kendisini Ali Atay'dan ayırmaya çalıştığını anlattı.

Magazin

Hazal Kaya'dan olay itiraf! Oyuncu Hazal Kaya, geçtiğimiz şubat ayında kendisi gibi oyuncu olan 5 yıllık sevgilisi Ali Atay ile dünyaevine girmişti. 3 aylık hamile olduğunu açıklayan güzel oyuncu, katıldığı bir programda çarpıcı açıklamalarda bulundu. 'Aşk-ı Memnu' dizisi ile adını geniş kitlelere duyuran ve sadece Türkiye değil birçok ülkede binlerce hayranı bulunan Hazal Kaya, Ali Atay ile sevgili oldukları dönemde hayranlarının Atay'dan ayrılması için baskı yaptığı söyledi. Yer aldığı yapımlardaki partnerleri ile yakıştırıldığı anlatan Kaya, "Ali ile ayırmak için annemin mailini bulup abuk sabuk mesajlar attılar. Dizideki partnerlerimle sevgili olmamı istedikleri için. “Ali zannettiğiniz gibi biri değil, kanıtlarım var, ayrılsınlar’ diye yazmışlar" ifadelerini kullandı.

Aşk-ı Memnu'nun yıldızları yıllar sonra yeniden bir arada!

Aşk-ı Memnu'nun yıldızları yıllar sonra yeniden bir arada!Hazal Kaya dadı tutacak mı?

Hazal Kaya dadı tutacak mı?Hazal Kaya da sezonu açtı!

Hazal Kaya da sezonu açtı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: