Hazal Kaya'dan sert tepki: ”Bu ne terbiyesizlik..."

Hazal Kaya’dan “Tuba Büyüküstün bu parayı nerden kazandı?” haberine çok sert tepki: ”Bu ne terbiyesizlik, ne münasebet böyle bir haber yapabiliyorsunuz? Erkekler araba alınca yeni oyuncağı diye nitelendirirsiniz! Hayırdır?”

Magazin

Hazal Kaya'dan sert tepki: ”Bu ne terbiyesizlik..." Tuba Büyüküstün, Paris'te aradığı evi bulmuş ve satın almıştı. Güzel oyuncunun eve 7 milyon TL ödediği iddia edilmişti. Bazı internet siteleri "Tuba Büyüküstün bu parayı nereden kazandı?" başlığıyla haberler yaptı. Bu durum Hazal Kaya'yı oldukça sinirlendi. Haberi Twitter sayfasında paylaşan Kaya, şöyle yazdı:

"Bu ne terbiyesizlik ya? Ne münasebet böyle bir haber yapabiliyorsunuz? Senelerdir alnının teriyle hepimizin gözü önünde çalışıp para kazanan, görünen o ki doğru yatırımlar yapan genç bir kadın. Erkekler araba alınca yeni oyuncağı diye nitelendirirsiniz? Hayırdır?

Dilinizi, üslubunuzu düzeltmek zorundasınız. Uyguladığınız şiddetin farkına varmak zorundasınız. Medya olarak kullandığınız dilin nelere sebep olabileceği günlerdir yazılıp çiziliyor. Bilmiyorsanız okuyup öğrenmek zorundasınız! Bu sizin işiniz!"


Tuba Büyüküstün, Paris'ten aldığı eve ne kadar ödedi?

Tuba Büyüküstün, Paris'ten aldığı eve ne kadar ödedi?Hazal Kaya'nın feryadı:

Hazal Kaya'nın feryadı: "Durdurun artık!"Ceyda Ateş geri döndü! İlk tebrik Hazal Kaya'dan geldi!

Ceyda Ateş geri döndü! İlk tebrik Hazal Kaya'dan geldi!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: