Hazal Kaya'dan takipçisine ayar!

Oyuncu Hazal Kaya, eşi Ali Atay'ın uluslararası film festivalinde kazandığı ödülü Twitter hesabından duyurdu. Bir takipçisinin yorumuna verdiği cevap ise olay oldu.

Magazin

Hazal Kaya'dan takipçisine ayar! Oyuncu Hazal Kaya, kendisi gibi oyuncu olan eşi Ali Atay'ın katıldığı bir film festivalinde 'en iyi erkek oyuncu' ödülünü kazanmasını Twitter hesabından duyurdu.


Hazal Kaya'yı kaçıran soru!

Hazal Kaya'yı kaçıran soru!Bir takipçisinin Hazal Kaya'nın paylaşımına 'Kocanın kariyerine gösterdiğin ilgiyi birazda kendi kariyerine göstersen nasıl olur?' yorumunu yapması üzerine Kaya, sert bir açıklama yaptı.

"HADDİNİZ DEĞİL"

Hazal Kaya, 'Uluslararası çok önemli bir ödül aldı ve bu ödülü alan ilk Türk.Eşim olmasa da paylaşırdım çünkü kim olduğundan bağımsız gurur duyuyorum başarısıyla. Siz de sevdiklerinizi destekleyin hiçbir şey kaybetmezsiniz, aksine...Haddiniz değil ayrıca, evet!' dedi.


Hazal Kaya'dan sürpriz karar! Doğum için...

Hazal Kaya kural bozmadı!
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: