HAZAL RAKİPLERİNİ SOLLADI!

Onlar sahne ve televizyon dünyasının adından söz ettiren isimleri... Rol aldıkları dizilerle ekranlarda fırtınalar estiren güzellerin arasında, uğrunda adına fan grupları açılanlarda var... İşte en fazla hayran kitlesine sahip olanlar...

Magazin

HAZAL RAKİPLERİNİ SOLLADI! Genco dizisinde rol aldıktan sonra bir anda yıldızı parlayan Hazal Kaya, bu şöhretini Aşk-ı Memnu dizisi ile pekiştirdi. Henüz 19 yaşında olan genç oyuncu Facebook’ta en çok hayran kitlesine sahip olan isim. Hazal’ın ismini taşıyan hayran gurubunun 211 bin 293 üyesi var.

İzlenme rekorları kıran Aşk-ı Memnu dizisinin Bihter’i Beren Saat sezon finalindeki sevişme sahneleri ile bir anda magazin gündemine oturdu. Bir yarışmaya katılarak şöhreti yakalayan Beren’in hayran sayısı 99 bin 132.

İlk olarak Dadı isimli tv dizisinde rol alan Sinem Kobal, ekranların gelecek vaad eden isimlerinden. Şimdilerde başrol oynadığı Selena isimli dizi ile özellikle çocukların büyük hayranlık duyduğu Sinem’in ismini taşıyan hayran gurubunun 80 bin 366 üyesi var

Songül Ödem, Kıvanç Tatlıtuğ ile başrolü paylaştığı Gümüş isimli dizi ile tüm dünyada fırtınalar estirdi. Ödem’in hayran sayısı 70 bin 776.

Arka Sokaklar’ın azılı komiseri Zeynep’i canlandıran Gamze Özçelik’i hayranları yalnız bırakmıyor. Bir dönem sansasyonlu günler yaşayan Özçelik’in hayran sayısı 31 bin 155.

Reklamların sevilen yüzü Özge Özpirinçci şimdilerde Melekler Korusun isimli dizi ile ekranlara geliyor. Özge’nin adını taşıyan gurubun 26 bin 576 üyesi var.

Merve Sevi asıl çıkışını Barış Akarsu ile başrol oynadığı Yalancı Yarim, isimli dizi ile sağladı. Son olarak Doktorlar isimli dizi ile izleyici karşısına çıkan sevi’nin adını taşıyan hayran gurubunun üye sayısı 25 bin 835

Tuba Büyüküstün, başrollerini Murat Yıldırım ile paylaştığı asi dizisi sayesinde artık tüm dünyada tanınıyor. Büyüküstün’ün adına facebook’ta gurubun üye sayısı 15 bin 157’ye ulaştı.

Yaprak Dökümü’nün Nejla’sı Fahriye Evcen de kıs sürede tanınan isimlerden. Fahriye Evcen’in facebook’ta 12 bin 127 hayranı var.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: