Hazar Ergüçlü imaj değiştirdi! İşte yeni saçları

Son günlerde dijital yapım olan Saklı dizisiyle gündeme gelen Hazar Ergüçlü, saçlarını kısacık kestirdi. Kendisinden yaşça büyük yönetmen Onur Ünlü ile yaşadığı ilişkiyle dikkatleri üzerine çeken oyuncunun son hali, takipçilerinden tam not aldı.

Magazin

Hazar Ergüçlü imaj değiştirdi! İşte yeni saçları Instagram'da 2,8 milyon takipçisi olan Hazar Ergüçlü, imaj değişikliğine gitti. Sok olarak dijital bir platformda yayınlanan 'Saklı' dizisinde rol alan Hazar Ergüçlü, saçlarını kısacık kestirdi.

"Saklı"dan ses getiren fragman!
Yönetmen Onur Ünlü ile yaşadığı aşkla magazin gündeminden düşmeyen güzel oyuncu, yeni imajını takipçilerinin beğenisine sundu. Ergüçlü, ön tarafı daha uzun, arkaları oldukça kısa olan saçlarını, sosyal medya hesabının hikaye bölümünden paylaştı.

Hazar Ergüçlü yeni imajıyla takipçilerini ikiye böldü

Hazar Ergüçlü yeni imajıyla takipçilerini ikiye böldü
Daha önce 'Kuzey Güney', 'Medcezir', 'Ahlat Ağacı', 'Alev Alev' ve 'Hakan Muhafız' gibi yapımlarda rol alan Hazar Ergüçlü'nün son hali takipçilerinden tam not aldı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: