Hazar Ergüçlü isyan etti!

71. Cannes Film Festivali'nde oyuncu Murat Cemcir'in poz verdiği sırada oyuncu arkadaşı Bennu Yıldırımlar'ı arka plana itmesi sonrası ortaya çıkan görüntü sosyal medyada olay olmuştu.

Magazin

Hazar Ergüçlü isyan etti! Cannes’da kırmızı halı geçişi esnasında çekilen fotoğraflarda Murat Cemcir’in rol arkadaşı Bennu Yıuldırımlar’ın önüne geçerek poz vermesi olay olmuştu.

''BİR SANİYELİK FOTOĞRAFA BAKIP KARAR VERMEK YANLIŞ OLDU''
Basın toplantısında bu konuyla ilgili sorulan soruya oyuncu Hazar Ergüçlü’den yanıt geldi. Hazar Ergüçlü, "Konuyu 1 saniyelik bir fotoğraf karesine bakarak değerlendirmenin yanlış olduğunu, durumun ekranlara ve fotoğraflara yansıdığından farklı" olduğunu söyledi.

''BU EKİBİN PARÇASI OLAMAZDI''
Normal şartlarda daha az kişiyle gerçekleştirilen bu fotoğraf çekiminin sonradan yapılan değişiklikle daha kalabalıklaştığını, karede yer alan tüm oyuncuların ve film ekibinin sıkışmak ve ister istemez birbirlerinin önüne geçmek zorunda kaldığını söyleyen güzel oyuncu ''Zaten böyle bir davranışı bilerek yapacak bir kişi en baştan bu ekibin bir parçası olamazdı.'' diyerek tartışmalara son noktayı koymuş oldu.

Hazar Ergüçlü

Hazar Ergüçlü ödül töreni esnasında oyuncu Asia Argento tarafından yapılan, Hollywood'daki taciz skandalı ve Harwey Weinstein’la ilgili önemli olduğu kadar da sert ifadeler içeren konuşmanın gündem olması gerektiğini, sektör açısından çok önemli olan bu konuşma yerine kırımızı halı fotoğrafının daha çok konuşulmasını doğru bulmadığını da ekledi.

Bennu Yıldırım'dan Cannes açıklaması!

Bennu Yıldırım'dan Cannes açıklaması!Bennu Yıldırımlar sessizliğini bozdu!

Bennu Yıldırımlar sessizliğini bozdu!Hazar Ergüçlü ve Doğu Demirkol, Murat Cemcir ile dalga geçti!

Hazar Ergüçlü ve Doğu Demirkol, Murat Cemcir ile dalga geçti!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: