Hazar Ergüçlü ve Doğu Demirkol, Murat Cemcir ile dalga geçti!

Oyuncu Hazar Ergüçlü ve Doğu Demirkol, rol arkadaşı oldukları Murat Cemcir'in Cannes'da poz verirken Bennu Yıldırımlar'ı sürekli geriye itmesini çektikleri video ile ti'ye aldı.

Magazin

Hazar Ergüçlü ve Doğu Demirkol, Murat Cemcir ile dalga geçti! Murat Cemcir'in Cannes Film Festivali'nde poz verirken ısrarla Bennu Yıldırımlar'ın önüne geçme çabası olay yarattı.

Ahlat Ağacı filmiyle Cannes'a giden Murat Cemcir, Nuri Bilge Ceylan, Hazar Ergüçlü, Bennu Yıldırımlar ve Doğu Demirkol, kırmızı halıya aile pozu verdi.

Bennu Yıldırımlar ile Murat Cemcir'in yan yana verdiği pozda Cemcir'in koluyla Yıldırımlar'ı geri itmesi magazin gündemine aynı zaman da sosyal medyanın gündeminde büyük etki yaratarak birçok kişi tarafından da eleştirilmişti.

Oyuncunun öne geçme çabası, rol arkadaşları Hazar Ergüçlü ve Doğu Demirkol'a eğlence çıkardı.

Hazar Ergüçlü ve Doğu Demirkol konuyla alakalı eğlenceli bir video çekti. Videoda birbirinin önüne geçmeye çalışan ikilinin bu halleri ise herkesi kahkahalara boğdu.

Doğu Demirkol'un ısrarla Hazar Ergüçlü'nün önünde geçerek "Kadın haddini bil, öne ben geçeceğim" demesi güzel oyuncuyu çok güldürdü.

İşte o video:

Video yüklenemedi...Bennu Yıldırımlar'ın büyük sabrı!

Bennu Yıldırımlar'ın büyük sabrı!

Bunlarda ilginizi çekebilir: