Hazar Ergüçlü'den Serenay Sarıkaya'ya destek!

Hazar Ergüçlü, yakın arkadaşı Serenay Sarıkaya'nın Cem Yılmaz'la olan ilişkisine destek verdi. Oyuncu yapılan yaş eleştirilerini ise saçma bulduğunu söyledi.

Magazin

Hazar Ergüçlü'den Serenay Sarıkaya'ya destek! Hazar Ergüçlü önceki gün reklam yüzü olduğu markanın tanıtım toplantısında kameralar karşısına geçti. Kendisiyle ilgili tüm sorulara içtenlikle cevap veren oyuncu, Onur Ünlü'yle evlenecekleri yönünde çıkan haberlere de yanıt verdi. "Şu an öyle bir durum yok" diye Ergüçlü, "Çok güzel bir ilişki içerisindeyim. İlerde ne olur bilmiyorum ama şu an evlilik düşüncemiz yok" dedi.

Hazar Ergüçlü sanatsallık aramıyor!

Hazar Ergüçlü sanatsallık aramıyor!Onur Ünlü'yle arasında olan 19 yaş farkla ilgili yapılan çirkin yorumlar hakkında da konuşan Hazar Ergüçlü, yapılan eleştirileri demode bulduğunu söyledi.

Hazar Ergüçlü'den dudak uçuklatan reklam anlaşması!

Hazar Ergüçlü'den dudak uçuklatan reklam anlaşması!Serenay'a destek oldu!

Magazin muhabirleri Ergüçlü'ye Serenay Sarıkaya-Cem Yılmaz aşkını da sordu. Serenay Sarıkaya ile çok yakın arkadaş olduklarını belirten Hazar Ergüçlü, "Çok sevindim. Mutlu olduğu bir ilişki içinde olması beni mutlu ediyor" dedi. Serenay Sarıkaya ile Cem Yılmaz için de yaş eleştirileri yapıldığının kendisine hatırlatılması üzerine Ergüçlü, "Serenay kocaman bir kadın istediğini yapar. Bu eleştirileri saçma buluyorum" diyerek arkadaşına destek verdi.

Defne Samyeli'ni Cem Yılmaz'ın kendisini takipten çıkması şaşkına çevirdi!

Defne Samyeli'ni Cem Yılmaz'ın kendisini takipten çıkması şaşkına çevirdi!

Bunlarda ilginizi çekebilir: