Hazar Ergüçlü'ye Almanya'dan Anlamlı Ödül!

18. Uluslararası Frankfurt Türk Film Festivali'ne Hazar Ergüçlü damga vurdu.

Magazin

Hazar Ergüçlü'ye Almanya'dan Anlamlı Ödül! Türsak Vakfı iş birliği ile Kültürlerarası Transfer Derneği tarafından düzenlenen, 18.Türk Film Festivali/ International Frankfurt/ M'nin kapanış geccesinde heyecanla beklenen ödüller dağıtıldı. Dizi ve tiyatro oyuncusu Yetkin Dikinciler ile Almanya'da yaşayan Türk asıllı sunucu Nadide Kepçe'nin sunduğu ödül töreni, Almanya'nın Frankfurt kentindeki CineStar Metropolis Salonu'nda gerçekleşti.

Gecceye damga vuran önemli isimlerden birisi ise Hazar Ergüçlü oldu. Ergüçlü, ''Kar' filmi ile En İyi Kadın Oyuncu Ödülü'ne layık görüldü.


Törene Türkiye Cumhuriyeti Frankfurt Başkonsolosu Burak Karartı, Frankfurt Belediyesi Eğitim ve Uyumdan Sorumlu Daire Başkanı Sylvia Weber, Festival Başkanı Hüseyin Sıtkı, TÜRSAK Vakfı Başkanı Fehmi Yaşar, Festival Türkiye Jüri Başkanı Yönetmen Ezel Akay, Gani Müjde, Şükrü Avşar, Murat Şeker, Pelin Esmer, Vildan Atasever, jüri üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Hazar Ergüçlü ile Onur ünlü evleniyor mu?

Hazar Ergüçlü ile Onur ünlü evleniyor mu?Hazar Ergüçlü övgüler yağdırdı!

Hazar Ergüçlü övgüler yağdırdı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: